Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Cmentarna

Cmentarna, Cimochy, warmińsko-mazurskie

  • 490 000 zł
  • 81,20 m²
  • 6 034,48 zł/m²

Zdjęcie

Karol Gutowski

Skontaktuj się

Dom, ul. Cmentarna

Cmentarna, Cimochy, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

490 000 zł

81,20 m²

6 034,48 zł/m²

Dom, ul. Cmentarna

Zaktualizowane: 8 maja 2026

490 000 zł 81,20 m² 6 034,48 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
2 400 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

2 400 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (6 034,48 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 81,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 2 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 30 m², strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd; ogrzewanie: węglowe, inne
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SDVEJY212

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKI

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej części miejscowości Cimochy (ul. Cmentarna 2). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem zabudowań oraz zagospodarowaną działką z zielonym ogrodem. To propozycja dla osób szukających miejsca do życia z dala od zgiełku, ale z dobrym dojazdem do Olecka, Ełku i Suwałk. (...)

Agent

Karol Gutowski

699 585...

699 585 874

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości